Tagasiside

Hüpnoteraapia abil olen aidanud sadu inimesi. Loe nende kogemuse kohta.
ivana
Ivana Basrek

Enesekindlus

Ma töötasin Katiga ja mul oli temaga kaks elumuutvat sessiooni. Ma soovin, et rohkem inimesi kuuleksid, mis oli minu lugu ja mida RTT teha saab. Ma soovin, et ka Sina teed sessiooni Katiga ja saad ilusa kogemuse osaliseks. Ma töötasin Katiga oma enesekindluse tõstmiseks, me tegime kaks sessiooni mis mõlemad olid hämmastavad. Ma läksin tagasi lapsepõlve olukordadesse, mis olid üllatavad, mul ei olnud aimugi, et need olukorrad mind nii tugevalt mõjutasid.

Näiteks kui olin lasteaias või olin neli aastat vana, isegi kui olin veel beebi, et need südmused ikka veel nii tugevalt minu elu mõjutasid, tänase päevani. Kui ma mõistsin kuidas need mineviku sündmused mind endast arvama olid pannud, siis see mõistmine lõi suure muutuse minu elus ja kõige hämmastavam avastus oli, et minu isa käitumine minuga, ei olnud minu põhjustatud vaid tal endal olid probleemid.

Ma olen eelnevalt palju teraapiat teinud, proovinud erinevaid asju, kuid ükski eelnev teraapia ei pannud mind mõistma ja tundma lõplikult, millest minu ebakindlus alguse sai. Teised teraapiad selgitasid mulle intellektuaalsel tasandil, et tuleb julgem olla, kuid vaid rääkimine ei ole piisav. Kati pani mind
tundma, et pole võimalik, et üks väikene tüdruk vääriks hoolimatut kohtlemist. Ma mõistsin, et minu väärtus ei sõltu enda emotsioonidega mitte hakkama saavate inimeste hinnangust. Seda olin nii hämmastav mõista ja kogeda korraga ja see muutis täielikult minu enesetunnet. Peale sessiooni ma hakkasin ennast oluliselt enesekindlamalt tundma, rõõmsana, rahulikuna, mu elu muutus, mu suhted muutusid paremaks. Mu tööelu muutus, minu edu kasvas ja äri kasvas oluliselt võrreldes eelmiste kuudega, sest ma olin palju enesekindlam. Kõige selle eest ma olen alati Katile väga tänulik.

Ma väga soovitan Katiga koostööd ja Sa saad samuti elumuutvat sessiooni kogeda ja oma elu muuta.

katrin
Katrin Raie

Sissetulekute suurendamine

Öeldakse et unistada pole kahjulik, kuid see võtab aega ja mina soovin, et mu unistused kiiremini realiseeruks. Üks, mida endale soovisin, oli järjest suurem rahaline sissetulek.

Selleks, et teada saada miks mu rahaline seis pidevalt ei suurene, otsustasin kasutada RTT hüpnoteraapiat. Sessiooni käigus sattusin tagasi kolme olukorda lapsepõlves, kus mulle tekitati väga ebamugav, isegi süü- ja alaväärsustunne.

Tundsin väga selgelt, kuidas nendest olukordadest tekkinud tunded kummitavad mind ikka ja jälle, kui enda jaoks midagi küsin. Vahel mulle isegi pakutakse rohkemat, kuid ma kas ei märka, või pole osanud seda vastu võtta. Kostub veidralt, kuid nii on korduvalt ja korduvalt juhtunud. Kummaline ja naljakas tagasi vaadata.

Kati tegi mulle fantastilise sessiooni ja enam ma ei tunne vastupanu, kui küsin tasu oma tehtud hea töö eest. Ka enesehinnag on kasvanud ja ma ei lähe enam kaasa asjadega, mis mulle kasulikud ei ole, pigem valin enda heaolu. Vastab tõele, et mida rohkem ennast ise hindad, seda rohkem teistele meeldid.

Tänan Sind Kati, et Sa mu ellu suurema vabaduse tõid ja näitasid, kuidas sissetulekuid suurendama hakata. Soovitan Kati RTT hüpnoteraapiat kindlasti kõigile kes soovivad oma ellu rohkem raha või paremaid suhteid ja muidugi rõõmu nendest . Super töö Kati poolt.

Mariann
Mariann Sebestyen

Kaalulangetus

Ma tahan südamest Katit tänada, sest ta muutis mu elu ja andis mulle tagasi eneseväärikuse ja naiselikkuse. Mul on alait olnud söömishäired, nii kaua kui mäletan ja see on põhjustanud kaalutõusu, ma ei suutnud oma portsjone kontrollida ja söömist lõpetada.

Kati viis mind tagasi üllatavatesse lapsepõlve stseenidesse, kust sai alguse minu söömishäire ja ma sain lahti lasta nii paljudest emotsioonidest ja piiravatest uskumustest. Ma võin ausalt öelda, et ma olen uus inimene nüüd, ma meeldin endale, nüüd mulle meeldib tervistavat toitu osta ja süüa väikeseid portsjone, ma valin palju rohkem puu- ja köögivilju.

Mul ei ole isusid. Riiete poes on palju meeldivam käia, sest riided istuvad kauninalt seljas. Ma olen oma kehaga järjest rohkem rahul. Kati avas mu silmad millelegi palju paremale, ta ütles, et maailmas ei ole toitu mis teeks parema tunde, kui kindel teadmine oma heast välimusest.

Nüüd mulle meeldib peeglisse vaadata ja näha oma rõõmsat nägu. Kati läbiviidud hüpnoteraapia on teinud minuga imet. Sessioon oli emotsionaalselt väga võimas ja väga selgust loov. Kati tehtud audio oli fantastiline ja toetas minus järjest kasvavat muutust. Ma saan öelda EI igale toidule, kui soovin ja süüa mõistlikke portsjone.

Ka sessioonijärgsed ühendusevõtmised Kati poolt olid väga toetavad ja minu küsimused said vastused. Kati mõistis kuidas ma kaalu langetades ennast
parajasti tundsin ja tal oli alati selgitus ja soovitus pakkuda. Kati on täiesti fantastiline ja ma tänan teda kogu oma südamest.

Bernice
Bernice Rowat-Davies

Avalik esinemine

Ma tahan tänada Katit, mul oli temaga kõige imelisem RTT hüpnoteraapia seanss. Ma soovisin abi saada avaliku esinemise osas, miks ma ei julge rahulikult rääkida teiste ees.

Ma andsin Katile ka video teel tagasiside ja ma ei ole seda kunagi julgenud seda seni teha, et pane aga minu video oma sotsiaalmeedia lehtedel, postita seda kus õigeks pead, kuid mul on absoluutselt hea meel teha video postitusi nüüd, anda tagasisidet video teel. Ma tunnen ennast kergemalt ja vabalt ja elevil, et minna välja ja rääkida teiste ees, kontoris suure hulga kolleegide ees, eelnevalt oli see mulle väga pinget ja ärevust tekitav.

Ma olen väga tänulik Katile ja soovin talle igakülgset edu. Ja kõik kes kaaluvad Katiga töötamist ja ei tea kas teha see samm või mitte, siis mina kindlasti soovitan.

Ma tunnen ennast hästi ja väga valmis ja on nii põnev ennast nii erinevalt ja hästi tunda. Kasutage kõik võimalust, et endale lihtsam ja vabam elu luua.