Ülesöömine, viimane viiest viisist kuidas loodus seda soodustab

Ülesöömine, viimane viiest viisist kuidas loodus seda soodustab

Loodus lihtsalt soovib, et sa planeedil maa ellu jääksid. Me oleme siin, et ellu jääda ja kõik need asjad mida me peame hulluseks, nagu ülesöömine, suutmatus peatuda, söömine siis kui oleme kurvad, on tegelikult meisse algselt seadistatud, et me ellu jääksime. Seega viies viis, miks loodus tahab, et sa  ülesööksid, on: looduses ei eksisteeri toitu, mis on pool rasva ja pool suhkrut.  On olemas rasvased toidud nagu oliivid, avokaadod, rasvased kalad, pähklid, nad on väga rasvased. Suhkrut leiad sa mangost, meest ja magusatest puuviljadest. Kuid looduses ei ole rasva ja suhkru kombinatsiooni, ei ole looduslikku toitu mis koosneb nii rasvast kui suhkrust.

On ainult üks ajutine toit, mis on pool ja pool rasva ja suhkrut, see on rinnapiim, emapiim. Toidufirmad panevad palju raha uurimustesse, et leida perfektne suhe toidus suhkru ja rasva vahel. Toidukett nagu McDonalds, kes pakub eineid, kasutab einetes palju lisatud suhkrut. Tohutus koguses on suhkrut maitsekohvides, muffinites, hommikuhelvestes ja mujal, kus seda justkui oodatagi ei oska. Toidu ettevõtetel on selline kontseptsioon nagu “bliss point”, eesti keelde tõlgituna kõlab huvitavalt – “õndsuse punkt” ehk perfektne kombo selliselt, mida sa veel suudad süüa enne kui tunned ennast füüsiliselt väga halvasti. Osades kohvijookides on isegi 22 teelusikatäit suhkrut. Mõnedes smootides või piimakokteilides on samapalju suhkrut.

Seega meenuta endale veelkord, ma ei taha olla beebi, ma ei otsi mitte midagi söögiks, ma ei jahi midagi söögiks, mis meenutab rinnapiima. Ma ei pea ühegi toidu kohta mõtlema, et see on haruldane, seda on vähe, sest tänapäeval meie kultuuris ei ole haruldasi toite. Sa ei pea toite nähtaval hoidma ja sa saad limiteerida koostisosade arvu toidukorra kohta. Kui sa seda kõike teed, siis sa näed, et see töötab ja kõik kokku annab see sulle paremad toitumisharjumused.

Kui sa tead kuidas loodus soodustab ülekaalulisust ja ülesöömist ning sa samuti tead, kuidas loodust üle kavaldada, ja see on täiesti võimalik, siis sa saad enda jaoks muutuse luua. Meie elamise olud on muutunud, me saame toitu valida ja mis kõige olulisem, me saame ennas toidust teistmoodi, tervislikku moodi, mõtlema õpetada.

Muutes ära oma uskumused ja mõtted toidust, saad sa hämmastavad tulemused. Ja mitte et, korraks kaotad kaalu, sinu tervistav kaal jääb püsima. Teadmatusest üle söömine ei ole sinu süü, viga ei ole sinus, see on looduse poolt nii seatud, et miljonite aastate jooksul ellu jääda. Ülekaal ei ole ülekaalulise süü, vaid see on seadistus. Me elame muutunud maailmas, kus toitu on küllaga, kuid meil on endiselt primitiivne aju, mis on arenenud aastatuhandete jooksul. Meie primitiivse aju esmane reaktsioon on, ma ei saa oodata, ma pean kohe süüa saama, kuid kui sa annad endale selgelt teada, räägid endaga, et ootamine on okei, sul on varusid, toitu on küllaga, siis sina võidad 😊 Ja sa saad endale figuuri, kaalu ja suuruse, just sellise nagu soovid 😊

Ma ise olin aastaid kerges ülekaalus, kuid tänu RTT hüpnoteraapiale olen ma täiesti ükskõikne suhkru osas, mind ei huvita ja ma ei soovi seda tunnet, mida suhkur kehas teeb, kui veresuhkur kiiresti tõuseb ja varsti mu väsinuks muudab. See on mulle ebameeldiv tunne.

Kui sa tead neid viite viisi, kuidas loodus soodustab ülekaalu ja sa tead mida nende osas ette võtta ning sa pead neid silmas sööke valides, siis sa oled hea tervise juures ja elad pika elu.

Ja kui sa ütled, no ma ei tea, mulle ikka nii väga meeldib söömine, siis söö paremini, söö selektiivselt, korraga vähem ja sa elad palju kauem. Statistiliselt kuni 16 aastat kauem ning sa saad palju rohkem toitu süüa 16 aasta jooksul.

Kui sa armastad toitu, siis ära kuritarvita toitu, nagu üle söömine või rämpstoidu söömine. Naudi söömist, söö selektiivselt.

Paljud ülekaalulised inimesed, kes rämpstoitu söövad, surevad jub 40ndates ja 50ndates ja neil võivad kooliealised lapsed olla. Ja sellest on väga kahju, et nad ei saa oma lastele toeks olla ja nendega koos rõõmustada. Seega liigne söömine halvendab tervist, kurvastab peret ja vähendab võimalust sul süüa rohkem pikema aja jooksul.

Nüüd kui tead paremini, teed paremini. Ja mitte mõnikord, vaid iga kord 😊

RTT hüpnoteraapiaga saan ma sind aidata ennast ümber kodeerida, seadistada selliselt, et uued tervistavad uskumused ja harjumused jäävad sinuga alatiseks.  Sa saavutad ja säilitad oma perfektse kaalu ja seda alatiseks.

Vajuta nuppu “Broneeri aeg” ja vali endale sobiv aeg, et Virtuaalsel kohvipausil teada saada, kuidas saan aitan sul tervistav kaal saavutada ja säilitada.

Registreeru uudiskirja saajaks, jäta selle blogi alla oma e-kirja aadress paigas “Liitu uudiskirjaga” ning järgmine blogipostitus saabub sulle e-kirjaga.